Home

spécifier essai Agressif rezultatul meciului de tenis al simonei halep de azi sensationnel lèvres Extrêmement important

Ce posturi TV vor transmite meciurile Simonei Halep în 2021 | Ziarul de  Sport
Ce posturi TV vor transmite meciurile Simonei Halep în 2021 | Ziarul de Sport

Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham.  Cine este următoarea adversară pentru româncă
Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă

Video | Simona Halep - Paula Badosa 6-3, 6-1. Meci aproape perfect și  calificare în optimi la Madrid pentru româncă
Video | Simona Halep - Paula Badosa 6-3, 6-1. Meci aproape perfect și calificare în optimi la Madrid pentru româncă

Veste uriașă pentru Simona Halep: „S-a stabilit clar modul în care a ajuns  substanța în organism”
Veste uriașă pentru Simona Halep: „S-a stabilit clar modul în care a ajuns substanța în organism”

Simona Halep, victorie ca în vremurile bune! Românca e în semifinale la  Melbourne după o luptă
Simona Halep, victorie ca în vremurile bune! Românca e în semifinale la Melbourne după o luptă

Simona Halep - Elena Rybakina 3-6, 3-6. Halep, eliminată în semifinala  turneului de la Wimbledon. Rybakina - Jabeur, finala | Sport.ro
Simona Halep - Elena Rybakina 3-6, 3-6. Halep, eliminată în semifinala turneului de la Wimbledon. Rybakina - Jabeur, finala | Sport.ro

Simona Halep

SIMONA HALEP - VICTORIA AZARENKA, WIMBLEDON 2019 // Victoria Azarenka  explică tactica pentru meciul cu Simona Halep: „Răbdare și agresivitate”
SIMONA HALEP - VICTORIA AZARENKA, WIMBLEDON 2019 // Victoria Azarenka explică tactica pentru meciul cu Simona Halep: „Răbdare și agresivitate”

Halep, învinsă în finala de la Beijing, însă de luni este liderul  clasamentului WTA | Digi24
Halep, învinsă în finala de la Beijing, însă de luni este liderul clasamentului WTA | Digi24

Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe  Kudermetova
Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe Kudermetova

Simona Halep știe cu cine joacă în turul 3 la Wimbledon, dacă trece de  Flipkens! Conduce cu 2-0 la întâlnirei directe - Eurosport
Simona Halep știe cu cine joacă în turul 3 la Wimbledon, dacă trece de Flipkens! Conduce cu 2-0 la întâlnirei directe - Eurosport

Simona Halep, calificare fără emoții în turul 3 la Australian Open.  Următoarea adversară a eliminat-o pe Emma Răducanu | Digi24
Simona Halep, calificare fără emoții în turul 3 la Australian Open. Următoarea adversară a eliminat-o pe Emma Răducanu | Digi24

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc  în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Breaking News! Simona Halep a dezvăluit rezultatul RMN-ului după  accidentarea teribilă de la Roma - Eurosport
Breaking News! Simona Halep a dezvăluit rezultatul RMN-ului după accidentarea teribilă de la Roma - Eurosport

Simona Halep, mesaj pentru Patrick Mouratoglou după victoria entuziasmantă  de la Toronto
Simona Halep, mesaj pentru Patrick Mouratoglou după victoria entuziasmantă de la Toronto

Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în  semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport
Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport

Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final  | DCNews
Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final | DCNews

Simona Halep, în turul doi la WTA Cincinnati - Oboseala își face simțită  prezența - HotNews.ro
Simona Halep, în turul doi la WTA Cincinnati - Oboseala își face simțită prezența - HotNews.ro

Simona Halep a pierdut un meci de un dramatism rar în optimi la Australian  Open: 4-
Simona Halep a pierdut un meci de un dramatism rar în optimi la Australian Open: 4-

Simona Halep e favorită în meciul cu Paula Badosa, la Wimbledon, în  viziunea specialiștilor
Simona Halep e favorită în meciul cu Paula Badosa, la Wimbledon, în viziunea specialiștilor

Simona Halep câștigă Wimbledon! Simona face meciul perfect în finala cu  Serena Williams, intră în istoria tenisului! Al doilea Slam! - Treizecizero
Simona Halep câștigă Wimbledon! Simona face meciul perfect în finala cu Serena Williams, intră în istoria tenisului! Al doilea Slam! - Treizecizero

Simona Halep şi-a aflat adversara din turul 2 de la Roland Garros. Evoluţie  entuziasmantă pentru aceasta - Eurosport
Simona Halep şi-a aflat adversara din turul 2 de la Roland Garros. Evoluţie entuziasmantă pentru aceasta - Eurosport

Simona Halep, o luptătoare înnăscută! Ce a spus după lupta incredibilă cu  Potapova de la Cincinnati - Eurosport
Simona Halep, o luptătoare înnăscută! Ce a spus după lupta incredibilă cu Potapova de la Cincinnati - Eurosport

Simona Halep, eliminată pentru prima dată în turul 2 la Roland Garros, după  7 ani: Halep a pierdut cu 2-6, 6-2, 6-1 în fața unei puștoaice de 19 ani |  Sport.ro
Simona Halep, eliminată pentru prima dată în turul 2 la Roland Garros, după 7 ani: Halep a pierdut cu 2-6, 6-2, 6-1 în fața unei puștoaice de 19 ani | Sport.ro

TENIS DE CAMP - Simona Halep joaca azi cea mai importanta finala a  carierei, la Roland Garros, cu Maria Sarapova — eMaramures
TENIS DE CAMP - Simona Halep joaca azi cea mai importanta finala a carierei, la Roland Garros, cu Maria Sarapova — eMaramures

Simona Halep joacă azi în optimi la Wimbledon. Se știu primele patru  sfertfinaliste
Simona Halep joacă azi în optimi la Wimbledon. Se știu primele patru sfertfinaliste